Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1158P Право Задни светла Десната Страна на Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот Страна Црвено Компатибилен со Фолк

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1158P Право Задни светла Десната Страна на Собранието Задни светла Собранието

DEN 3607.92
 

Производот е достапен
Достапност

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со Фолксваген Буба 5 C 4/2011-.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : десната страна, патникот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Црвена.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Производ description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : десната страна, патникот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Red Tail светлина компатибилен со Фолксваген Буба 5 C 4/2011 - Задни светла за компатибилен со Фолксваген Буба 2011 2012 2013 2014 2015-.

Кон својствата

Производи во категоријата