Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bayelon Полно Зрно Кожа Случај за iPhone 12 и 12 Про (6.1) - [MagSafe Компатибилни -Магнетно - Картичката во Држачот] Слим & Лесни 360 степени Целосно Покриени Луксузни Snap-на Случај (Ан

Bayelon Полно Зрно Кожа Случај за iPhone 12 и 12 Про (6.1) - [MagSafe Компатибилни -Магнетно - Картичката во

DEN 1077.60
 

Производот е достапен
Достапност

[МАТЕРИЈАЛ] : рачно изработени од премиум полно зрно кожа која ќе возраст благодатно да се направи уникатен патина.Вашиот Bayelon случај ќе изгледа дури и подобро во времето, бидејќи тоа ќе ти го носиш на тоа што носите на вас.Ние нудиме врвен луксуз во комбинација со заштита.Оваа Bayelon кожа случај е дизајнирана да ве задоволи со својот Полн Жито Кожа, сигурен бода и -очигледно - стил.Ќе го сакам чувството на мека кожа и ќе го цениме сила.

Кон својствата

Производи во категоријата