Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fanimation LK124ABA Низок Профил Светлина Комплет со Килибар Лен Стакло и се Повлече Синџир

Fanimation LK124ABA Низок Профил Светлина Комплет со Килибар Лен Стакло и се Повлече Синџир

DEN 1542.24
 

Производот е достапен
Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Додава голема прилог на секоја соба.Оваа ставка дизајн создава еден на еден вид ремек-дело.Произведено во КИНА.Квалитет На Дизајн.Чисти Линии.Прифатлива.Три едноставни причини за да се направи ова за да додадете голема прилог на секоја соба.Оваа ставка дизајн создава еден на еден вид ремек-дело.Стариот свет шарм и софистицираност дојде на живот од оваа убава колекција.

Кон својствата

Производи во категоријата