Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FLEETGUARD MN-2061943 Директни Осветленост за HYDAC-HYCON-2061943, Pleated Хартија Медиуми

FLEETGUARD MN-2061943 Директни Осветленост за HYDAC-HYCON-2061943, Pleated Хартија Медиуми

DEN 1049.76
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 7.0-Инчен, 10-micron, pleated хартија медиумите, 3-бар заобиколат вентил.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 7.0", 10-micron, pleated хартија медиумите, 3-бар заобиколат Вентил.Овој производ е произведен во сад.

Кон својствата

Производи во категоријата