Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MGYXK Шише Носителот на Јаглерод Шише Кафез Велосипед Шише Носителот Шише за Вода Рек MTB Патот Виткање Велосипед возење Велосипед Додатоци Шише Кафез

MGYXK Шише Носителот на Јаглерод Шише Кафез Велосипед Шише Носителот Шише за Вода Рек MTB Патот Виткање Велосипед

DEN 2186.40
 

Производот е достапен
Достапност

Велосипедот купот на носителот може да се користи за чување на чаши, шишиња и чаши, и може да бидат поправени со прилагодување на големината на полица.Велосипед шише кафези одговара на повеќето стандардни големина вода во шишиња, чаши и пијалок шишиња.Ова шише кафез велосипед е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал.Висока цврстина не е лесно да се скрши, исклучително висока стабилност и нула отпор, многу силни и издржливи.Шише носител е лесен и пренослив и нема да додадете дополнителна тежина на велосипед.Тоа е многу погоден за патот велосипеди, планински велосипеди, хибриди, турнеи и електрични велосипеди.Шише носителот има раката околу шишето, која може да биде цврсто фиксиран, па вие не мора да се грижите за тоа падне за време на јавањето.Без разлика на тоа каков вид на велосипед, секогаш можете да најдете добра позиција да се качи на овој производ цврсто на тоа.

Кон својствата

Производи во категоријата