Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
37Pcs Голема Буква и Број Stencils за Сликарство, 4 Инчен Обновливи Пластични Боја Stencils со Четка за Ѕид Знаци Сликарство & Дрво Сликарство DIY Уметнички Занает Проекти

37Pcs Голема Буква и Број Stencils за Сликарство, 4 Инчен Обновливи Пластични Боја Stencils со Четка за Ѕид

DEN 1783.20
 

Производот е достапен
Достапност

Овие Писмо Stencils се погодни за правење знаци, ткаенина боја, уметнички дизајн, уметност и занает, проекти или изработка на честитки.【Пакет】-Пластична Уметност, Занает stencils вклучува 26 компјутери писмо stencils од А до Ш и 10 компјутери број stencils шаблони од 0 до 9 со 1 четка совршен за да се создаде било DIY уметнички проекти што сакате. Изберете ја површината сакате боја да се појави. 【Широка Примена Уметност Stencils】-Овие Писмо шаблони голема за бои на различни материјали.На stencils се квадратен облик, 3x3-инчен големини 2.Оваа големина е погоден за повеќето дрво блокови шаблон, така што ќе можат да уживаат во правење на вашиот DIY проекти.Писмо Број stencils се одлични алатки за да се направи зборови, броеви и ID броеви секаде каде што е потребно во вашиот дом или работно место. 【Флексибилни и Обновливи】-Нашето писмо stencils кит направен од флексибилни ПВЦ пластика, трајни, флексибилни и не е лесно да се скрши.

Кон својствата

Производи во категоријата