Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
49H x 44W x 18D 2 Дел 2 Вратата Складирање Кабинет

49H x 44W x 18D 2 Дел 2 Вратата Складирање Кабинет

DEN 2059.20
 

Производот е достапен
Достапност

30.5 PSC Карактеристики : -Направени во САД. -Крос-отвори за вентилација. -Висока видливост, безбедност жолта обвивка. -Апликација : Институционална. -Готови Назад : Yes. -Стил : Модерна.Тип на производ : -Чување на кабинетот.Планината Тип : -Самостојна.Крај : -Жолта.Број на Ставки Вклучени : -2. Земја на Производство : -сад.Примарниот Материјал : Метал.Полиците Се Вклучени : -Да.Прилагодливи Полици : -Да.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -49".Вкупна Ширина - страна на Страна : -44".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -18".Целокупниот Производ Тежина : -400 lbs.

Кон својствата

Производи во категоријата