Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КООРДИНАТОР 15PCS УВ Помине Уметност Алатка Насликани Pen Set Дизајн Dotting Сликарство, Цртање полски Четки Украси за Нокти Совети - Бела

КООРДИНАТОР 15PCS УВ Помине Уметност Алатка Насликани Pen Set Дизајн Dotting Сликарство, Цртање полски Четки

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Answer : ___________________________ Note : По употреба, чистење на пен совет со пенкало за перење, вода и сува во вентилирани место.Категорија : фан-во облик на пенкало, светлина пенкало, насликани пенкало, цртање пенкало, линија пенкало, вежба пенкало, кука пенкало.Карактеристики : избраниот високо-квалитетни материјали, добра полимеризација, не е лесно да се ослободат влакна, силна флексибилност и полесно да се работи.Добро стартер : Неговиот добар помошник во собата за сите кои сакаат да научат во помине уметност!Можете да бидете многу креативни со овој комплет。.Главната употреба : алатки потребни за кристал врежан ноктите, фототерапија нокти, боја сликарство, точка дупчење/посочувајќи цвет скицирање, DIY се повлече на кабелот светла.Опис : - Добар стартер : Неговиот добар помошник во собата за сите кои сакаат да научат во помине уметност!Можете да бидете многу креативни со овој комплет。 - Карактеристики : избраниот високо-квалитетни материјали, добра полимеризација, не е лесно да се ослободат влакна, силна флексибилност и полесно да се работи - Главната употреба : алатки потребни за кристал врежан ноктите, фототерапија нокти, боја сликарство, точка дупчење/посочувајќи цвет скицирање, DIY се повлече на кабелот lights - Категорија : фан-во облик на пенкало, светлина пенкало, насликани пенкало, цртање пенкало, линија пенкало, вежба пенкало, кука пен - answer : ___________________________ Note : По употреба, чистење на пен совет со пенкало за перење, вода и сува во вентилирани место.Спецификација : - Број на производи : 15 компјутери - Производ тежина : 70 g - Големина : 9.84x5.91x1.97 inch Package Вклучува : 15 x Помине пенкала.

Кон својствата

- Number of products:
15 pcs
- Product weight:
70 g
- Size:
9.84x5.91x1.97 inch
Package Includes:
15 x Nail pens :

Производи во категоријата