Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SR1 Перформанси 2005-2021 Компатибилен Dodge Полнач, Ultraguard Плус Автомобил Покритие - Внатрешна/Надворешна Заштита (Црвена/Црна)

SR1 Перформанси 2005-2021 Компатибилен Dodge Полнач, Ultraguard Плус Автомобил Покритие - Внатрешна/Надворешна

DEN 4798.80
 

Производот е достапен
Достапност

СИТЕ ОКОЛУ УПОТРЕБА : На Ultraguard Маска е одличен избор за сите околу внатрешна и надворешна употреба.Тоа ја заштитува вашите возила боја заврши како и внатрешни работи од исчезнува & пукаат.Вашето возило ќе имаат најголема заштита на сите во текот на годината!.ОТПОРЕН на ВОДА : 300 Denier полиестер со водоотпорен слој на надворешниот слој и мека памучна слој во внатрешноста.Не се препорачува за употреба во поројниот дожд.Овие маски се отпорни на вода, но не е водоотпорен.Ова осигурува дека нема мувла или mildew ќе формата на вашето возило.ИЗДРЖЛИВИ : Оваа маска има многу издржливи, силна, тешки ткаат, која ќе не rip или солза лесно.Тоа е дише, а сепак ви овозможува да гледате контурите на вашето возило.Оставете неколку часа по пуштањето автомобил покритие за сите брчки да се природно да се избалансираат.НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : Тоа го прави одлична работа одраз на сончева светлина, додека одржување на дожд и животински измет од оштетување на возилото заврши.Посебни мека памучна внатрешниот слој го штити повеќето нежна боја завршува. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА & Вклучува чување торба.СИТЕ ОКОЛУ УПОТРЕБА : На Ultraguard Маска е одличен избор за сите околу внатрешна и надворешна употреба.Тоа ја заштитува вашите возила боја заврши како и внатрешни работи од исчезнува & пукаат.Вашето возило ќе имаат најголема заштита на сите во текот на годината!ОТПОРЕН на ВОДА : 300 Denier полиестер со водоотпорен слој на надворешниот слој и мека памучна слој во внатрешноста.Не се препорачува за употреба во поројниот дожд.Овие маски се отпорни на вода, но не е водоотпорен.Ова осигурува дека нема мувла или mildew ќе формата на вашето возило.ИЗДРЖЛИВИ : Оваа маска има многу издржливи, силна, тешки ткаат, која ќе не rip или солза лесно.Тоа е дише, а сепак ви овозможува да гледате контурите на вашето возило.Оставете неколку часа по пуштањето автомобил покритие за сите брчки да се природно да се избалансираат.УВ ЗАШТИТА : Тоа го прави одлична работа одраз на сончева светлина, додека одржување на дожд и животински измет од оштетување на возилото заврши.Посебни мека памучна внатрешниот слој го штити повеќето нежна боја завршува. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА & Вклучува чување торба.

Кон својствата

Производи во категоријата