Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
K111 Фреквенција duplicator со еден Влез и Два излези. Фреквентен Опсег: 20kHz/ Riel DIN Планината

K111 Фреквенција duplicator со еден Влез и Два излези. Фреквентен Опсег: 20kHz/ Riel DIN Планината

DEN 2904.00
 

Производот е достапен
Достапност

Фреквенција duplicator со еден влез и два излези.Фреквентен опсег : 20k Hz/ Riel DIN планината.Спецификации : Хранење од 19.2 30 Vdc.Потрошувачка на енергија помала од 25 м-р. 1 Влез IEC1131, Namur 2/3 теми PNP / NPN, reed, photocell, максималната фреквенција 20 k Hz. 2 конфигурираат излези како аларми или фреквенции.Галвански изолација од 1,5 k Vac.Димензии : 6.2 x 93.1 x 102.5 mm.

Кон својствата

Производи во категоријата