Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LG Stylo 5 LMQ720 32GB Андроид паметен Телефон за Т-Мобиле - Бела и Сребрена (Продолжува)

LG Stylo 5 LMQ720 32GB Андроид паметен Телефон за Т-Мобиле - Бела и Сребрена (Продолжува)

DEN 2856.00
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Задна Камера : 16 MP, PDAF, Пред Камера : 5 MP, Отпечаток (задна-монтирани), Брзо полнење на батеријата, 3500 m Ah батерија.Вистински Метална Рамка & 2.5 D Лак Стакло, 6.2" FHD+ Full Vision Екранот, Режим на Портрет, со Голема Брзина Автофокус со PDAF, DTS : X Опкружувачки Звук, QLens. 2 G бендови : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - 3 G бендови : HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100, 4 G бендови : LTE бенд 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 12(700), 14(700), 29(700), 30(2300), 66(1700/2100).КОМПАТИБИЛЕН СО Т-МОБИЛЕ SIM КАРТИЧКА САМО.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата