Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sterilite 19334304 Јасно 32 Четвртиот Заптивка Кутија со Јасни База и Капак (24 Парчиња)

Sterilite 19334304 Јасно 32 Четвртиот Заптивка Кутија со Јасни База и Капак (24 Парчиња)

DEN 2133.12
 

Производот е достапен
Достапност

Издржлив, безбеден брави.Јасно пластика, го прави лесно да се види содржината.Удобно се справува со оптимално за транспорт.Препознатливиот стил и трајни изградба.Заптивка печат чува вашите предмети безбедно.На 24 пакет на Sterilite 32 Четвртиот Заптивка Кутии вклучува 24 јасно, пластични садовите за складирање кои се одлични за организирање на документи, училишни проекти, фотографии, па дури и облека во вашиот дом или канцеларија.Оваа складирање кутија има заптивка печати поставата на капакот, кои ги вашите објекти да се обезбеди.Заштитата се отпорни на воздух и влага и да ги задржи храна за миленичиња и рефус храна новак за подолго време.Јасно пластика база и капакот се направи полесно за вас да ја видите содржината, па вие не мора да копаат околу да се најде она што ви треба.На рачки се чувствуваат удобно и оптимално за транспорт.Ги чувате вашите предмети безбедно и да ги заштити од воздух и влага во Sterilite 32 Четвртиот Заптивка Кутија.

Кон својствата

Производи во категоријата