Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Playset Платформа Замав | Зелена | 43 x 35 | Лесно Собранието | 300lb Капацитет | UV Тестирани | Удобно Поместена Челична Рамка | ASTM Уверение | Закачалки Не се Вклучени | DIY Дворот S

Playset Платформа Замав | Зелена | 43 x 35 | Лесно Собранието | 300lb Капацитет | UV Тестирани | Удобно Поместена

DEN 1740.00
 

Производот е достапен
Достапност

Долго страни на замав се аглеста нагоре која претставува погодно место за да се потпреме против додека lounging или читање, а исто така обезбедува безбедно работ да се задржи младите деца во внатрешноста на замав ако тие се уште се работи на своето салдо.Големина - 43.Тежина - има и до 300 кг.Направен од тешки ткаенина и челична рамка, оваа замав е направена да трае.Долго страни на замав се аглеста нагоре која претставува погодно место за да се потпреме против додека lounging или читање, а исто така обезбедува безбедно работ да се задржи младите деца во внатрешноста на замав ако тие се уште се работи на своето салдо.Или куп некои деца за диви возење, или да земе повеќе leisurely возење себе, ова здрав замав лесно ќе го поддржуваат вас и за вашето семејство, без грижи за безбедноста.Висат јажиња или рамо до рамо на замав закачалки, или висат двете јажиња на еден Замав закачалка во центарот за повеќе од спин (овој производ не ротира 360 степени).Едноставна инсталација - Едноставно следете ги инструкциите за да го поврзете делумно пред насобраните рамка заедно, и потоа само да се закачите на брз линк клипови на вашиот постоечки тешки-должност Playset закачалки и замав далеку! (Playset закачалки или виси ремени не се опфатени со оваа набавка. Материјал И безбедност - Направени од УВ тестирани материјал, така што вашиот замав останува светла и колоритна преку елементите.Astm Уверение, да се осигура безбедноста на вас и вашите деца за многу вози за да дојде.

Кон својствата

Производи во категоријата