Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TIKSCIENCE R134a Надополнување на Цревото за Полнење со Мерач,Одговара за R134A R12 или R22 Ладилни да Возило/Home Air-Conditioning,AC Надополнување на Цревото за Полнење,R134A Брз Двојка со 1

TIKSCIENCE R134a Надополнување на Цревото за Полнење со Мерач,Одговара за R134A R12 или R22 Ладилни да Возило/Home

DEN 515.76
 

Производот е достапен
Достапност

[Fitment] - климатизација ладилни автоматско AC полнење полнење со мерач, погоден за употреба на R134 A R12 или R22 ладилни ладилни во возила или домаќинство клима.Притисни-за заклучување на конекторот со автоматско затворање функција, лесен за употреба. [Издржлив Материјал]- Овој R134 A климатизација поправка цревото за полнење е направен од високо-квалитет бисер никел позлата / солидна месинг метални градежни материјали, корозија-отпорни, можат да го издржат висока температура и ниска температура, не е лесна деформација, трајни, ова е квалитетен производ достоен на вашиот избор. [Забелешка]-Ова е пирсинг може да настроената, не само-запечатување конзервирана тапа, 59 "гумени црева, 200 PSI притисок мерач, а R134 A низок притисок страна адаптер. [Обезбедување на квалитетот] - Овој R-134 A автомобилската брз спојка адаптер ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ стандарди, и изработка ти дава уникатно искуство. 100% проверка пред пратката да се осигура дека не постојат проблеми со квалитетот, ве молиме проверете според нашите слики и информации за да одговара на вашиот модел. [Услуги на клиентите] - Можете да уживате сигурен квалитет, брза услуга и конкурентни цени.На услуги на клиентите период е 1 година.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да одговорите на нас преку е-маил и ние ќе ви помогнат во разрешувањето на сите прашања, како е можно поскоро.

Кон својствата

Производи во категоријата