Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Alera SW583624SR Индустриски Жица Shelving Екстра Жица Полиците, 36w X 24d, Сребро, 2 Полици/картон

Alera SW583624SR Индустриски Жица Shelving Екстра Жица Полиците, 36w X 24d, Сребро, 2 Полици/картон

DEN 1607.76
 

Производот е достапен
Достапност

Додадете екстра полиците на постоечките единици, изгради свој кориснички единица, или да додадете на полица екстензии со овие полици (во комбинација со Пластовидно Столбови и Полица Поврзување Куки).Силна заварени жица изградба обезбедува исклучителна цврстина и стабилност.Отворен дизајн им овозможува на циркулацијата на воздух и помага да се намалува прашина start-up.Идеални за комерцијални апликации.Snap-за дизајн assembles во минути.Вклучува две полици и shelfs заклучување клипови.До до 1000 кг.по полица (рамномерно распоредени).Боја : Сребро; вкупна Ширина : 36"; Целокупната Длабочина : 24"; Полица Капацитет (Тежина) : од 1.000 кг.

Кон својствата

Производи во категоријата