Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dasaita 10.2 Андроид 10.0 Bluetooth Стерео во Автомобил со Carplay за Toyota Prado 2014 2015 2017 Андроид Авто Автомобил Радио GPS Навигација со 4G Ram меморија 64G ROM WiFi RDS Огледало Линк

Dasaita 10.2 Андроид 10.0 Bluetooth Стерео во Автомобил со Carplay за Toyota Prado 2014 2015 2017 Андроид

DEN 13439.76
 

Производот е достапен
Достапност

Возилото Компатибилност : производот ќе одговара за Toyota Prado 2014 2015 2016 2017. Стандардно Carplay : Вграден-во Zlink Апликација за да ви овозможи да уживате во Carplay (Wireless & жичен ) / Андроид Auto (Wired).Опрема Компатибилност : Поддршка Оригинални Воланот Контрола, Поддршка Оригинални Задна Камера, Поддршка Оригинални JBL Засилувач, Поддршка Оригинални Радар екранот, Поддршка Оригинални TPMS / Врата / AC / Гориво информации за дисплејот, на Поддршка на Оригиналниот USB / ПОМОШЕН Порта, Поддршка Хибрид информации.Уникатен дизајн : 1280*720 Резолуција / Сплит-Екран / Вграден DSP / Навигација(On-Off-Line Мапата) / BT 5.0 / WIFI / HD Видео Излез / 4 Аудио Излез / 2 Поткатегории Од / 3 USB Port / Радио / Екран на Допир / Автомобил Видео Стерео Во цртичка Систем.По продажба на Услуги : Вие не може да ни се јавите за помош преку кликнување на "Dasaita Offical Продавница" над "додади во кошничка", на крај кликнете на копчето "постави прашање".Работи кои Ќе Работат со Фабриката за Опрема - Ќе фабриката воланот контрола и фабрика amp работа?Да, ние сме вклучени plug and play подигнат со canbus да ги поддржи.Работи кои Ќе Работат со dasaita Стерео Вклучени ВРСКИ ИЛИ ДОДАТОЦИ - Ќе фабриката микрофон во ретровизорот работа?Не, но во него се вклучени во нашата стерео.- Ќе фабриката фабрика GPS работа?Не, но GPS навигација е вклучена во нашите стерео.- Ќе фабриката XM radio работа?Не, но можете да ги инсталирате XM radio стан.- Ќе фабриката редовни/нормален радио работа?Не, но радиото е вклучено нашите стерео.Нешта кои Ќе Не Работат - Ќе рамнотежа и згаснат помеѓу говорниците се достапни?Не за фабриката засилувач.Само за резервни засилувач.Dasaita Стерео Карактеристики : 1)Поддршка Воланот Control2)Поддршка Обратна и Предната Камера Display3)Поддршка Онлајн Мапа / Offline Мапата претходно вчитани / GPS Глас Guidance4)за Поддршка на Вредноста во 15 Band EQ5)Поддршка 2 Subwoofer Output6)Поддршка за HD видео out7)Поддршка Огледало Линк за i Phone Airplay8)Поддршка Android Телефон Лесно-connect9)Поддршка на Google Play Store (Изградена-во стан)10)Поддржуваат Bluetooth / A2 DP / AM / FM/ RDS11)Поддршка за Wi-Fi Хот спот / 3 G / 4 G (3 G / 4 G Модем Изборен)12)Поддршка ПОМОШЕН и Кам-IN13)Поддршка DSP функција, 15 Band EQ14)Поддршка за Подигање Логоа Изборен 15)Поддршка OBDII / TPMS / DVR / ТВ Тјунер (Додатоци Опционални)16)Поддршка Lossless музика и 3 D Games17)Поддршка на Онлајн Видео / ТВ / Филм / Музика / Радио /You Tube18)Поддршка на Твитер / Facebook / Gtalk / Gmail и други услуги.

Кон својствата

Производи во категоријата