Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Велч Allyn 75200 Резервна Батерија Пакет за Зелена Серија LED Преносни Светлата

Велч Allyn 75200 Резервна Батерија Пакет за Зелена Серија LED Преносни Светлата

DEN 7974.00
 

Производот е достапен
Достапност

Подобрување на задоволство на вработените со голема удобност и лесни, преносливи дизајн.Батерија "појас-клип" преносни батеријата пакет се достапни.Коаксијален luminaire обезбедува сенка-слободен осветлување за подобрување на ефикасноста на пополнување.Светла (120 lumens), бела (5700 °к) светлина со точно ткиво боја препевот. 50, 000 часа живот помага да се зголеми инвестиции.LED технологија во рамките на зелена Серија мали постапка светлата нуди кул, светла бела светлина, што е идеално за голем број на канцеларија-базирани процедури.Со наменски, добро дефинирани осветлување и прилагодливи место големина, нашите високо квалитетни, долготрајни и сигурен зелена Серија мали постапка светлата ќе помогне за подобрување на задоволство на вработените и подобрување на грижата за пациентот., Земјата на потекло е Од Велика Статус на Америка.

Кон својствата

Производи во категоријата