Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tibeha Висока Видливост Рефлексивни Sash & светне LED Пливање, Прилагодлив & Лесни Ноќ Работи Опрема за Тркачите

Tibeha Висока Видливост Рефлексивни Sash & светне LED Пливање, Прилагодлив & Лесни Ноќ Работи Опрема за Тркачите

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

Биде Безбедно : Носење на нашиот рефлексивни sash на вашето тело е паметен избор, ќе се види јасно од сите агли, повеќе видливост имате, побезбедно.LED Светло : Оваа ноќ работи на опрема, не само што има висок квалитет на мисловните материјал, но на предниот и задниот дел, исто така, се опремени со бели и црвени LED светла, можете слободно да ја прилагодите светлината трепка брзо, во споредба со обичните рефлексивни материјал, ќе се види на оддалеченост од 800 ft.Прилагодливи Дизајн : мисловните појас е едноставно да се прилагоди за различни висини, без разлика дали сте машко или женско, нашите рефлексивни работи опрема ќе одговара и по вредноста, Мин. 55", Max 67".Лесен за Користење : Крос-body дизајн, висока видливост sash нема да го ограничи движењето како што се кандидира, се вклопува во текот облека за максимална reflectiveness.Подарок Идеја : Ако вие или вашите пријатели сакаат да работи во текот на ноќта, тогаш оваа ноќ работи заштитна опрема ќе им даде доволно заштита и ќе биде најдобар Божиќен подарок кога било!.Ве молиме полнење на LED пливање прво кога се примени, затоа што прекинувачот може да се допре по грешка за време на транспортот, батеријата е празна, тоа ќе работат правилно после полнењето.Право рефлексивни работи опрема е задолжително за ноќно трчање.Податоците покажува дека возачот видливоста е на само 250 метри кога го користите нормално фарови, и двојки на 500 метри кога високо-позиционите се на.Значи, целта е да се гледа кога се извршува во темнината безбедно.Нашата Висока Видливост Рефлексивни Sash и LED Рефлексивни Пливање ќе биде вашиот најдобар работи придружник.Еве некои причини зошто треба да го изберат за нив.1. Обезбеди доволно рефлектира светлината за да се осигура вашата безбедност.2. Прилагодлива должина дизајн обезбедува pt појас совршено се вклопува.3. Лесни опрема која нема да ви го одвлекува вниманието додека работи.4. Ова тркач рефлектор ќе биде најдобар подарок ако вашето семејство или пријатели љубов ноќ работи.Ве молиме полнење на мисловните sash прво кога се примени, затоа што прекинувачот може да се допре по грешка за време на транспортот, батеријата е празна, тоа ќе работат правилно после полнењето.

Кон својствата

Производи во категоријата