Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Свадба Перница Сет, Измамник Перница, Шампањ Тост, Единство Свеќа, Свадба Кутија За Карти (Прстен Носител Перница)

Свадба Перница Сет, Измамник Перница, Шампањ Тост, Единство Свеќа, Свадба Кутија За Карти (Прстен Носител Перница)

DEN 863.76
 

Производот е достапен
Достапност

имаме различни бои за да изберете од.На Забелешка на Продавачот, ги споделите со нас на боја за вашата платно и боја на крои "Примарна Боја-Сина", "Средно Боја-Злато".Ако се одлучите да го персонализирате вашиот сет, ги споделите со нас на пораката, а во зависност од предмети цел ние ќе ви испратиме обичај цена. **Целосен Сет на 8 предмети** 1. Голема Перница Сет (2) 2. Фото албум 3. Мали перница (1) 4. Гостин книга 5. Библијата во шпански 6. Шампањ Toasting Флејта на 2 и Торта Серверот 7. Картичка Подарок Кутија/Картичка Кутија/Пари Кутија Носителот 8. Единство Свеќи. **Половина сет (5 Предмети)** 1. Перница Сетови (2) 2. Кутија За Карти 3. Фото албум 4. Гостин книга 5. Библијата (Шпански). **Мал Сет** 1. Перница Сет (2) 2. Шампањ Toasting Флејта на 2/Торта Сервери 3. Фото Албум 4. Библијата (Шпански).Свадба Перница поставени за тој посебен повод.Достапни како еден објект или збир.Целосен сет ќе вклучуваат збир на 2 Перница Сет, мали Перница, Библијата, Албум, Книга за Гости, Кутија за карти, Шампањ Флејта, торта сервери и единство Свеќи.Половина сет ќе вклучува Две Перница Сет, Кутија за карти, Фото Албум, Книга за Гости, и Библијата.Мал Сет ќе вклучува Две Перница Поставите Chapgane Флејта и торта сервери, Библијата и Фото Албум.имаме avariety на боја, откако ќе цел ми испрати порака о комбинација на бои, бела и црвена вез, или сребрен вез, исто така, библијата е достапна на двете español и шпански јазик.

Кон својствата

Производи во категоријата