Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Livex Осветлување 4313-01 Гарфилд 3-Светло Конвертибилна Виси Фенер/Таванот Планината, Антички Месинг

Livex Осветлување 4313-01 Гарфилд 3-Светло Конвертибилна Виси Фенер/Таванот Планината, Антички Месинг

DEN 2399.52
 

Производот е достапен
Достапност

ТРАДИЦИОНАЛНИОТ ДИЗАЈН.Цртеж инспирација од традиционалните мебел и décor, нашиот широк спектар на традиционален стил светлата се вклучат безвременски дизајни, кои додадете еден допир на елеганција и се вклопуваат во совршено во вашиот дом.ЧЕЛИК СЕ ИЗГРАДИ.Нашата светла се прават од високо квалитетен челик материјал кој не е само значително светлина, механички силни и издржливи, но исто така е естетски привлечен.ТАВАНОТ МЕСЕЦИ.Кој минималистички, но елегантен дизајн, нашата одлична колекција на ѕид месеци може да се користи во вашиот foyer, станбена површина или ходникот додавање на допир на класа.Античкиот Месинг заврши.Производ Димензии : 10 x 18.25-20 инчи.Синџир : 3 метри.Жица : 10 метри.

Кон својствата

Производи во категоријата