Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Саша Ignatiadou Струење Помлад Jelly Roll 20 2,5-инчен Ленти Рубин Ѕвезда Општество

Саша Ignatiadou Струење Помлад Jelly Roll 20 2,5-инчен Ленти Рубин Ѕвезда Општество

DEN 541.68
 

Производот е достапен
Достапност

Струење колекција од Рубин Ѕвезда Општество.Дизајниран од страна на Саша Ignatiadou.Помлад Jelly Roll вклучува 20 2,5-инчен од 44-инчен ленти. 100% Памук; премија ватенка продавница квалитет на ткаенина.Ткаенина тек на 20 2,5-инчен од 44-инчен (ширина на ткаенина) ленти од Струење колекција од дизајнерот Саша Ignatiadou за Рубин Ѕвезда Општество.Саша Ignatiadou е гостин колекција за Рубин Ѕвезда Општество, Струење, е инспириран од животни и растенија.Саша верува дека шеми и слики создадени од природата се често на повеќето убави, па таа се врти таму за инспирација.Мачки, тигри и кранови живеат во technicolor пејзаж, со богата metallics даваат luxe заврши.Две rayon отпечатоци коло од групата.

Кон својствата

Производи во категоријата