Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
КД KIDPAR 8Pcs ноќта на Вештерките Прозорец Вратата Декорација Опфаќа Поставување, Вклучува 4Pcs 60x30 Прозорец Држи&2 парчиња 80x36 Врата Постери со Страшно Крвава Handprints&2 Стр?

КД KIDPAR 8Pcs ноќта на Вештерките Прозорец Вратата Декорација Опфаќа Поставување, Вклучува 4Pcs 60x30 Прозорец

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Достоен 8 Компјутери Пакет – Вклучува 4 парчиња прозорец опфаќа (печатени со ПОМОШ и НЕ го пишувајте), 2 парчиња вратата опфаќа (печатени со ПОМОШ МЕНЕ), и 2 парчиња страв ленти.Крвава Handprints Врата/Прозорец Опфаќа реални 3 D крвава handprints и таинствената слика со крвави напишано "ПОМОШ" "ПОМОГНЕТЕ НИ" "НЕ се ВНЕСИ" го направите да изгледа како сериозно повредени лице потпрена на вратата и да се направи вашиот дом уникатен и страшно. 80x 36"/60x30" Фит Повеќето Врати/Прозорци доволно Голема за повеќето врати или прозорци.Од внатре, во текот на дневните часови изгледа како крвава луѓе се надвор обидуваат да се добие во.Од надвор во текот на ноќта со светлина внатре изгледа како крвава лице е внатре се обидува да излезе.Лесен за Употреба – супер лесен и ефтин начин да се направи вашата куќа најстрашниот.Само лента на вратата или на прозорецот со леплива лента или со електростатско адсорпција.Се работи дури и подобро за прозорец или стаклена врата со осветлување ефект.Издржливи и Рециклиран Направени од издржлив и colorfast ЈП материјал, подебели од другите.Лесно да се става на следната ноќ на Вештерките.Покрај тоа, водоотпорен функција ви овозможува да го користите на бањата врата или на отворено. 4 парчиња прозорец опфаќа (печатени со ПОМОШ и НЕ НЕ ВЛЕГУВА). 2 парчиња вратата опфаќа (печатени со ПОМОШ МЕНЕ). 2 парчиња страв ленти.

Кон својствата

Производи во категоријата