Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FILTREC MN-RVR10E03B Директни Осветленост за FILTREC-RVR10E03B, Pleated Микро Стакло Медиуми

FILTREC MN-RVR10E03B Директни Осветленост за FILTREC-RVR10E03B, Pleated Микро Стакло Медиуми

DEN 897.84
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : номинална должина : 2.0-Инчен, 3-micron, pleated микро стакло медиуми.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Произведени во сад.Пакет Димензии : 3.0" L x 2.63" W x 2.63" H. Карактеристики : номинална Должина : 2.0", 3-micron, pleated микро стакло медиуми.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.

Кон својствата

Производи во категоријата