Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Beastron 2.4 GHz Безжична Видео Предавателот и Приемникот за Возило Копија Камерата/Пред Автомобил Камера & Возило Копија Камера Пакет

Beastron 2.4 GHz Безжична Видео Предавателот и Приемникот за Возило Копија Камерата/Пред Автомобил Камера &

DEN 550.80
 

Производот е достапен
Достапност

Безжична РКА видео приемник/предавател; се избегне комплицирани инсталации, треба Да се користи во автомобил монитор, раководител на единицата, DVD плеер и камера, итн.Совршено се реши ова прашање на лош автомобил задните видите ефект; корисно дури и во темно место.Beastron 2.4 GHz Безжична Видео Предавателот и Приемникот за Возило Копија Камерата/Пред Автомобил Камера & Возило Копија Камера Пакет.

Кон својствата

Производи во категоријата