Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Хром Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор Blinkers/Водење Светла Комбо 3 Жица Пар за Suzuki Натрапникот 1400, 1500

Хром Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор Blinkers/Водење Светла Комбо 3 Жица Пар за Suzuki Натрапникот 1400, 1500

DEN 575.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сосема Нов!Хром позлатен, круг, мотоцикл 3 жица Пак Сигналот Индикатор Blinkers.Може да се користи/монтира на предниот и задниот дел.Се продаваат како еден пар (две парчиња).Пак Сигналот Индикатор Blinkers има 3 жици и двојна сијалица со вжарено, што им овозможува да работат како насочен светла и водење светла истовремено.Сигнали даде исклучи светла боја на килибар кога е активирано.Пак Сигналот Индикатор Blinkers се 100% времето-доказ и имаат гума поставена studs со метална навој монтажа на вратило.Тие се направени за да се спротивстави и да се справи со сите видови на времето во било клима.Димензии : вкупна должина (без окно) : 6" (152mm), Дијаметар на леќа : 2.75" (70mm), Дијаметар на окно : 5/16ths" (8мм), Должина на вратило : 1/2" (13mm). 100% Пари Гаранција За Враќање На!Ние брод од рамките на САД-нема долго чекање!.Во потрага да ја замените вашата претвори сигнал светлата?Тогаш не гледам понатаму.Овие сигнали се совршена замена за вашите стари или скршени мотоцикл или атв пак сигнали.Тие имаат 3 жици и функција двојна филамент блескаво сијалица која им овозможува да остане на функцијата се извршува светла, а исто така трепка како насочен светлата кога ќе ја активирате вашата претвори сигнал switch.Тие се хром позлатен, круг, и даде исклучи многу светлина кога е активирано, па можете да бидете сигурни дека другите возачи на патот, лесно ќе бидете во можност да се видиме.Пак Сигналите квалитет направени и изградени да трае долго време.Тие поседуваат метал навој монтажа вратило, тешки гумена монтажа studs, и се 100% времето доказ.Секоја своја сигнал има две отстранлив леќи-надворешен јасно леќа и внатрешен жолто обоени леќа.И леќите се произведени дебели, со цел да се спречи напукнување или рушењето на објективот.Инсталирањето на овие Пак Сигналот Индикатор Blinkers е многу лесно, како тие секој доаѓаат со три екстра долг боја кодирани жици, подготвени да се поврзете.Можете да го користите/планината овие на предната и или задниот дел на вашиот мотор.Тие се ниски цени, но тие во никој случај не значи евтини квалитет и да докажат дека, ние нудиме 100% Пари Гаранција за враќање на, бидејќи знаеме дека ќе биде многу задоволен со нив.Се продаваат како еден пар (две парчиња), Ќе брод во рок од САД!Предмети се испраќаат брзо. *Забелешка : Иако овие Пак Сигналот Индикатор Blinkers се направени за да ги собере моделите наведени во насловот, исклучоци може да варираат.Ако не е сигурен на fitment, ве молиме убаво провери дека монтажа вратило на нашиот Пак Сигналот Индикатор Blinkers е доволно долго за да се качи на вашиот велосипед пред купување.Должината на монтажа окно е 1/2 инчи (13mm).Ако не сте сигурни за fitment на објектот, ве молиме двојно проверете дел димензии за компатибилност со вашиот велосипед или контактирајте со нас пред купување.

Кон својствата

Производи во категоријата