Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vive Мобилност Електрична инвалидска Количка - Моќ Транспорт Стол - Лесни, Свитлива, Тешки за Компактен Авионски Патувања - Моторните Долга Низа Големи Двоен Мотор - Д?

Vive Мобилност Електрична инвалидска Количка - Моќ Транспорт Стол - Лесни, Свитлива, Тешки за Компактен Авионски

DEN 519.36
 

Производот е достапен
Достапност

Со максимална брзина од 3.Со максимална брзина од 3.На потпирачи за раце се исто така висина прилагодливи за личен комфор.Поместена со густа пена, на моторните количка, седиште е удобно широк, мерење 17.Батерија, моќен литиум батерија овозможува на инвалидска количка да се движите благи inclines и патување до шест милји на плаќање.БЕЗБЕДНО И НЕПРЕЧЕНО ПРЕВОЗ : Лесен за ракување, на Vive Мобилност енергија инвалидска количка обезбедува удобен, но стилски транспорт дома и на пат.Безбедно и Непречено Превоз : .

Кон својствата

Производи во категоријата