Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Antarctic Ѕвезда Компактен Мини Фрижидер Посебна Замрзнувач, Мал Фрижидер Двојно 2-Врата Прилагодливи Отстранлив Ретро Нерѓосувачки Челик Полици Гаража Camper Подрумот/у

Antarctic Ѕвезда Компактен Мини Фрижидер Посебна Замрзнувач, Мал Фрижидер Двојно 2-Врата Прилагодливи Отстранлив

DEN 1171.20
 

Производот е достапен
Достапност

Големина и Капацитет-Димензија - 19.3×17.5×31.5 и 3.2 сертификати.ft капацитет.Доволно простор за чување на вашите јајца, зеленчук, пијалаци,овошје и млеко.Овој фрижидер е исто така опремен со мраз бикарбоната и Мраз лопата.Температурата се Движи - Со вртење на термостат knob, опсегот на фрижидерот за контрола на температурата е форма позиција 1 ладна до 7 најстудените.Фрижидер за замрзнување 32' 50' F, / Замрзнувач оддел 3' да -1'F.Класичен Дизајн -Овој фрижидер е дизајниран со елегантен црн и бел екстериер, кое додава елегантен допир.Тоа може да одговара на било која од вашите мебел,совршен за дома, dorm соби, мала канцеларија простории, гаражи, работилници,и повеќе.Мулти-Функција за Складирање-Двојна Врата Дизајн, комора за замрзнување може да се користи за чување на замрзната храна или правење коцки Мраз.Вратата нуди место за вашата омилена конзервирана пијалоци.Постојат свежо овошје ви се допаѓа да јаде во фиока, слатка сладолед во замрзнати област.Отстранлив Стаклена Полица-стаклена полица и фиока посебно овошје и зеленчук.Тоа може да посебна вашата различни видови на храна.Отстранлив слајд-од стакло полица дава повеќе начини за да ги организирате вашите складирање потреби. 1 x фрижидер. 1 x Настава. 1 x Мраз Scraper. 1 x Мраз бикарбоната.Тип : Топ-Замрзнувач Функција : Компресор За Ладење.Се Одмрзне Тип : Прирачник Се Одмрзне.Фрижидер Капацитет : 63.5 L/2.24 СЕРТИФИКАТИ.Замрзнувач Капацитет : 26.5 L/0.93 СЕРТИФИКАТИ.Напон (V) : 115 V/60 HZ.Димензии (L x W x H )19.4x19.9x33.5. Нето Тежина(kg) : 24 Термостат : Механички.Температура(фрижидер) : 0-10℃ Температура(замрзнувач) : -18℃.Ладилни : R600a Вратата.Antarctic Ѕвезда 3.2 Сертификати.Ft.Фрижидер и Замрзнувач комбинира современ стил со врвни ладење технологија, елегантен дизајн одговара на секое домаќинство.компактен фрижидер карактеристики фрижидер и замрзнувач прегради.Фрижидерот продавници овошје и зеленчук,сокови јајца.И мини ладилник продавници сладолед и други третира подготвени да јадат.Расчленува складирање, здравството за зачувување.Тип : Топ-Замрзнувач Функција : Компресор за Ладење се Одмрзне Тип : Прирачник Одмрзне Капацитет на Фрижидерот : 63.5 L/2.24 СЕРТИФИКАТИ.Замрзнувач Капацитет : 26.5 L/0.93 СЕРТИФИКАТИ.Напон (V) : 115 V/60 HZ Димензии (L x W x H )19.4x19.9x33.5 Нето Тежина(kg) : 24 Термостат : Механички Температура(фрижидер) : 0-10℃ Температура(замрзнувач) : -18℃ Ладилни : R600a Вратата.

Кон својствата

Производи во категоријата