Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Алфа Шепа Виктор е Куќи Колачиња, Мека Печени Закуски за Кучиња, Природни, Крцкава Куче Бисквит и Кутре Обука Лекување, Погоден за Сите Кучиња

Алфа Шепа Виктор е Куќи Колачиња, Мека Печени Закуски за Кучиња, Природни, Крцкава Куче Бисквит и Кутре Обука

DEN 2299.20
 

Производот е достапен
Достапност

КРЦКАВА, ВКУСНО КУЧЕ ТРЕТИРА : Виктор е Куќи Колачиња се направени со неодоливо криза која ги задоволува вашето куче е дива страна, додека, исто така, помага да се задржи своите заби чисти.Овие третира направи одличен тренинг помош и одличен прилог на вашето куче исхраната.СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Овие закани се печени со сите природни состојки како што се јаболка, овес, и мед, кои се безбедни за вашето куче да уживате.Без вештачки бои и засладувачи, без конзерванси и без додаден шеќер или сол.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ КУЧИЊА : Овие здрави третира се најдобри за кучиња на било која возраст, раса, или големина.Имаме фантастичен рецепт за сместување на секој кучето е потреби и вкусови.Дополнително, нашите кученце бисквити се направени со здрави состојки кои помагаат со лесно варење.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ВАШИТЕ КРЗНО БЕБЕ : Украсени со срцето форми, па можете да покажете вашата љубов, и со вкус и мирис дека кучињата жедни, овие куче колачи се совршен за секоја прилика.Од празниците да родендени, покажуваат вашиот кожен придружник колку ќе го цениме нив!.ВАШЕТО КУЧЕ Е НОВ ОМИЛЕН ТРЕТИРААТ : Како домашно милениче родители самите себе, ние се гордееме со прави луѓето среќни, и изработка на нивните миленици дури и посреќни!На неверојатен вкус и задоволување на криза ќе го задржи вашето куче на паунот wagging додека, исто така, одржување на вашето куче здрави.

Кон својствата

Производи во категоријата