Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CafePress N Mtlmrl Сакам Мојот Теди Врамени Плочка, Украсни Плочки Ѕид Виси

CafePress N Mtlmrl Сакам Мојот Теди Врамени Плочка, Украсни Плочки Ѕид Виси

DEN 782.40
 

Производот е достапен
Достапност

Рамка мерки 6" X 6" x 0.5" со 4.25" X 4.25" плочка.Изградена од обоено Cherrywood.Две дупки за монтирање на ѕид.Одличен подарок или лекување на себе си.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно.Тргна нашиот декоративни керамички плочки во свој стилски обоени дрвена рамка совршен начин да се заврши на декоративни подарок или keepsake.Заоблени рабови и квалитет на градежни направи ова Врамени Плочка крајната ѕид акцент.Рамка мерки 6" X 6" x 0.5" со 4.25" X 4.25" плочка.Изградена од обоено Cherrywood.Две дупки за монтирање на ѕид.УВЕЗЕНИ.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно.

Кон својствата

Производи во категоријата