Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AQUAFIT Половина Литри Вода во Шише со Слама Половина Литри Вода Jug Мотивациони Шише за Вода 64 Унца Шише за Вода со текот на Времето, Творецот на Големи Шише за Вода Голе

AQUAFIT Половина Литри Вода во Шише со Слама Половина Литри Вода Jug Мотивациони Шише за Вода 64 Унца Шише за

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

Следи колку пиете - Нашата половина литри вода шише доаѓа со текот на времето маркери + мотивациони цитати на страна, па можете да ги видите вашите дневни вода доза и да останете на вистинскиот пат за да се исполнат вашето здравје и фитнес цели.Голем 1/2 галон (64 унца) капацитет - Нашата половина литри вода на југ е издржлив, лесен и пренослив.Да заборавите за refills : ова мотивациони шише за вода е добра за on-the-go начин на живот!. 2 различни капаци вклучени - Овој голем шише за вода вклучува 2 заменлив 100% течење-доказ капаци, еден со силиконски слама и еден без.Вклучете стил според вашиот пиење предност, активност и многу повеќе!.Бонус додатоци - Нашите големи шише за вода со време маркерот е bpa-free и вклучува корисни ракување со рака и бонус за чистење со четка за да се направи чистење дури и полесно.Услуги на клиентите - ве Молиме, доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со Aquafit 1/2 литри вода во шише со слама, ве молиме да се постигне преку и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Важноста на престојуваат хидрирани е добро познат идеја.Но, ви овозможува да бидете искрени, лесно да се заборави на соодветна вода доза за време на нашето секојдневно hustles.Aquafit се горди да го претстави својот нов секојдневниот хидратација лек - нашата половина литри вода шише ви помага да останете во контрола со леснотија.Нашиот тим на Aquafit зеде заеднички мерната техника се гледа на прибор, додаде на нашата половина галон шише за вода и се меша со временски рамки.Следете го вашиот дневен хидратација со нашите унца маркери различна од 56oz да 16oz навремено (препорачливо 7 часот до 9 часот).Водење на вашата вода доза на соодветно ниво не само што ќе го подобри вашето здравје, но исто така ви овозможува да достигне нови височини во сите области на животот.Aquafit половина литри вода шише е совршен хидратација поддршка за сите ваши активности : вежби, backpacking патувања, workdays s не е тајна дека просечниот процент вода во возрасен човечкото тело се движи од 45% до 65%.Тоа знаење е она што ги инспирира нашите тим на Aquafit да им даде на нашите клиенти едноставна, сигурни и удобен хидратација решенија.

Кон својствата

Производи во категоријата