Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Алпска Corporation COR114T-3 Бонбони Трска Пат LED, Декоративни Зима Божиќ Светла за Двор, Црвена и Бела боја, Поставен на 3 Празник décor

Алпска Corporation COR114T-3 Бонбони Трска Пат LED, Декоративни Зима Божиќ Светла за Двор, Црвена и Бела боја,

DEN 1184.64
 

Производот е достапен
Достапност

ПРАЗНИЧНА ОРКЕСТАРОТ : Линија вашиот двор со овие уникатни празнична црвени и бели LED бонбони трска удели да се подобрат вашите отворено Божиќ тревник екранот.ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Вклучува 8 забавни осветлување функции да изберете како ќе ги красат на вашиот тревник.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : Карактеристики на УЛ наведени приклучок адаптер за да се обезбеди безбедна употреба.ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ : Отворено поставувањето е брзо и едноставно со трајни земјата прашање.СЕТ ОД 3 : Секое прашање мерки 7" x 1" x 28", совршен за вашиот двор.Извор на енергија тип : Corded Електричен.Дек вашиот тревник со Алпска Corporation Бонбони Трска Пат Светла!Овие црвени и бели LED светла ќе заличи вашето пред пат во празнична мода.Изградена од издржлива пластика, овие бонбони canes ќе обезбеди години на декоративни празник талент.Овие удели доаѓаат со УЛ наведени адаптер за да ги исполни стандардите за безбедност се идеални за употреба на отворено.Лесно поставување на оваа градина оркестарот со своите трајни земјата прашање, цврсто садењето во земјата.Тоа карактеристики 8 забавни осветлување функции што во крајна линија ја подобрува вашата отворено сценографијата со свечена сезонски екранот.Секој бонбони трска удел мерки 7" x 1" x 28", совршен за вашиот двор.

Кон својствата

Производи во категоријата