Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aexit Машини Брод Воздух Алатка Делови и Прибор Метал 2mm Совет 0.3-0.4 MPa Капацитет маслени Бои Компресирани Sprayer Воздух Воздушниот Компресор Додатоци Спреј g-u-n

Aexit Машини Брод Воздух Алатка Делови и Прибор Метал 2mm Совет 0.3-0.4 MPa Капацитет маслени Бои Компресирани

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производ : Спреј g-u-n;Спреј g-u-n Материјал : Метал.Спреј g-u-n Боја : Сребро Тон;Првенство Капацитет : 0.3-0.4 Пратеници.Прскање Растојание : 200-250mm;Течност Млазницата Кол. : 2mm.Чаша Големина( Приближно) : 14 x 7.7 cm /5.5" x 3.03" (H*D);Поврзување Дупка Надворешниот Кол. : 8mm / 0.3".Net Weight : 250g;Пакет Содржина : 1 x Спреј Gun1 x Cup1 x Прирачник за Корисникот.Овој Спреј g-u-n совршен за користење во спреј сликарство на возила, мебел, машини, опрема како и сликарската декорација работа куќи, итн.Се одликува со полиран алуминиум тело за олеснување на нагоре и издржливост.Најчесто се користи од страна на авто сликари, hobbyist и уметници за боја чип поправки, знаци, позадини, мурали, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата