Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3 Пакет чисто Стакло Сенка Замена, Цилиндар Стакло Абажур Опфаќа Замена за Лустерот Pendant Ѕид Sconces Светлина Тела, 1.65 Техник, 5.9H x 3.94W

3 Пакет чисто Стакло Сенка Замена, Цилиндар Стакло Абажур Опфаќа Замена за Лустерот Pendant Ѕид Sconces Светлина

DEN 957.60
 

Производот е достапен
Достапност

【Јасна Боја на Стакло,Висока Пренос】стаклото е устата разнесени и рачно изработени,мазна површина и добра светлина,издржлив и не е лесно да се скрши. 【Димензии】3 Pack круг цилиндар нијанси,карактеристики 3.94"(10cm) дијаметар стакло сенка,стакло висина : 5.9"(15cm) , техник дијаметар : 1.65 инчен(4.2 cm) отворање на светлината тела. 【Современа& Класичен Стил】замена стакло нијанси додава модерна и традиционален стил да кујнски остров, спална соба, дневна соба ,dinning соба или бања. 【Широко се Користи】Ова стакло абажур се совршени за multifarious домаќинство ѕид sconces, суета светлина, pendant осветлување, островот светла, лустери, таванот светла, табела светилки и подни ламби. 【Производителот】стакло светилка сенка може да биде кревка за време на транспортот.Се чувствуваат слободни да контакт кога постои каква било штета или дефект по добивањето.Ние веднаш ќе го замени сите неисправни предмети.стакло висина : 5.9"(15cm).сенка отвори : 3.62 инчен(10cm).техник дијаметар : 1.65 инчен(4.2 cm).Тоа може да биде инсталиран на маса светилка,лустерот,.суета светла,pendant светла или ѕид sconce.отворете сенка,лесно да се постави и земете надолу.

Кон својствата

Производи во категоријата