Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
【Надградба 3.0 АХ】 Tenhutt 25.2 V XBAT200 Литиум Замена на Батеријата за Ајкула ION Ракета ION Cordless Vacuums IONFlex ION Flex 2X Power Pack Батеријата

【Надградба 3.0 АХ】 Tenhutt 25.2 V XBAT200 Литиум Замена на Батеријата за Ајкула ION Ракета ION Cordless Vacuums

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Батеријата Спецификации】Напон : 25.2 V | Капацитет : 3000m Ah | Тип : литиум-јонска батерија. 【Големи Енергетски ефикасни 】3000m Ah висок капацитет им овозможува многу повеќе се кандидира време на високо ниво, доволно за да се направи целата куќа работа.Интегрирани microchip го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата. 【Целосна Компатибилност】специјално Дизајниран за Ајкула ION Ракета, Ајкула IONFlex и Ајкула IONFlex 2x да се користи-слободни ултра-лесни vacuums. 【Ексклузивна Технологија】Своите 3 Фаза гориво мерач на екранот останатите моќ.Li-Ion батеријата технологија нуди проширена траење без меморија ефект. 【Грижете се-Бесплатно Гаранција】12 месеци бесплатна наплата т остане батеријата на полначот, освен во полнење.

Кон својствата

Производи во категоријата