Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
smart IPHONE/Андроид покажувач за презентации и мачки, Црвена Боја

smart IPHONE/Андроид покажувач за презентации и мачки, Црвена Боја

DEN 340.80
 

Производот е достапен
Достапност

Работи со сите IPHONE/Андроид Мобилни Телефони и Таблети.Бесплатни IPHONE/Андроид Апликации.Животна средина Пријателски, не бара батеријата.Може да се поврзе со двете PC и MAC.Elagant алуминиумско куќиште со изберете бои.

Кон својствата

Производи во категоријата