Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
mophie 401002828 Сок Пакет Пристап - Ултра-Тенок Безжична Батеријата Случај - Направени За Apple iPhone Xs/iPhone X (2,000 mAh) - Камен

mophie 401002828 Сок Пакет Пристап - Ултра-Тенок Безжична Батеријата Случај - Направени За Apple iPhone Xs/iPhone

DEN 242.64
 

Производот е достапен
Достапност

Моќта Надвор од Граници : На сигурен 2, 000m Ah сок пакет воздух батеријата случај обезбедува доволно енергија за да го продолжи животот на вашиот i Phone вкупно 25 часа.Вкупно Часови на Моќ : (Вклучувајќи ги и часовите од самиот телефон) До 76 време на репродукцијата на музика, 25 часа време на разговор, 17 часа на видео репродукција, или 15 часа на web browsing.Високо влијание Заштита : тешка поликарбонат надворешноста dissipates влијание, помага да се заштити вашиот i Phone од удари и капки.Компактен Дизајн : Овој компактен случај со нашиот потпис мека на допир заврши е толку удобно во рака, ќе го заборави тоа што има вграден-во батеријата.Целосен Пристап до Молња Порт : Со целосен пристап до молња порта, секогаш можете да го користите вашиот Молња слушалките за да слушате или да разговарате додека ја полните.Вклучени компоненти : Сок пакет пристап, quick start водич.Дополнителна батерија, безжично полнење, заштита, како и целосен пристап до вашиот i Phone Молња порт—сок пакет пристап батеријата случај ви овозможува да имате сето тоа.Овој компактен батеријата случај ќе го продолжи животот ако вашиот i Phone до вкупно 31 часа и имате додадено погодност на безжични полнење.Со пристап до i Phone Молња порта, сега можете да го користите вашиот Молња слушалки додека се полни.И тешко поликарбонат надворешноста има мека на допир заврши така што се чувствува одлично во вашата рака.Се зборува повеќе, слушнете подолго, и пребарувајте за да вашите срца содржина.

Кон својствата

Производи во категоријата