Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рефлексивни Вест Работи Опрема, Висока Видливост Прилагодливи на Професионални Безбедност Рефлексивни Ремени за Велосипедизам, Куче Одење, Мажи Жени Ноќ Трчање н?

Рефлексивни Вест Работи Опрема, Висока Видливост Прилагодливи на Професионални Безбедност Рефлексивни Ремени

DEN 143.76
 

Производот е достапен
Достапност

79", тоа е посветла и поголем од една рефлексивни ремени.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Зошто носат рефлексивни опрема?За безбедноста на вас и вашиот family Wearing ноќ одење заштитна опрема е еден од најбезбедните начини да се осигура дека ќе се шетаат или активности на отворено за Оваа Рефлексивни вест е подобрена за рефлексивноста и удобност, и експерименти имаат докажано дека флуоресцентно зелена е најбезбедно боја за отворено!Облечен во нашата рефлексивни вест опрема може да ви обезбеди со безбедноста и заштитата што треба.Тоа може да се сместат мобилните телефони и личните предмети под 6,5 инчи.Во споредба со обичните безбедност рефлексивни елеци, посветла и повеќе да се дише, лесно да се стави на и да ги преземат off Extended Рефлексивни Strap Reflective појасот не ќе се движат околу текот на активности на отворено, и тока може слободно да се прилагоди на големината на рамо, рака, која е погодна за јакни или облека во сите годишни времиња.ЕЛАСТИЧНА ПРИЛАГОДЛИВИ : 4 здрав токи кои лесно може да се прилагоди на големината за да одговара на повеќето луѓе.Печати на враќање превозот етикета.Три џебови се наменети за чување на вашите лични предмети, како што се мобилен телефон, копчиња, пари, слушалки итн.Висока видливост рефлексивни вест брзини се одлични за трчање или возење велосипед во текот на ноќта, пешачење, одење вашето куче, јава вашиот мотор, или работат во сообраќајот (унисекс).Плус големина рефлексивни вест не ќе се движат околу текот на активностите, поудобно.ВИСОКО РЕФЛЕКТИВНА : Две проширува 360° заврши околу, рефлексивни сребрени ленти, со широчина од 0.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : Комуникација е најдобро решение, ако имате било какви прашања или не се задоволни ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме повеќе од среќни да го решите вашиот проблем.Тока затворање.Тоа ви овозможува да се јасно да се види од страна на возачот од 800 метри или повеќе, кои може да се обезбеди ваша безбедност во било кој временски услови.Повеќе модерни од обичните рефлексивни безбедност вест, погоден за сите видови на облека.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Висок Квалитет Material Reflective вест е направен од водат-отпорни дише најлон, лесно да се чисти и не ќе бидат деформирани.На решетката џеб за лесен за складирање и за носење.Нема потреба да се грижите за губење на нив.

Кон својствата

Производи во категоријата