Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јеил AC-RFIDTAG Sync Smart Home Додаток RFID Безконтактни Ознаки Работи со ВС, Разоружување на Алармот, Црна

Јеил AC-RFIDTAG Sync Smart Home Додаток RFID Безконтактни Ознаки Работи со ВС, Разоружување на Алармот, Црна

DEN 547.44
 

Производот е достапен
Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Лесно да се спарите - разоружа Јеил натрапникот аларм со еден допрете на control panel.Безконтактни контрола.поврзан компатибилен со Јеил Натрапникот Алармни Системи IA-210 , IA-220, IA-230. Не се компатибилни со Јеил Sync, EF-, СР - или HSA - аларм системи.Јеил AC-RFIDTAG Натрапникот Аларм додаток.На RFID таговите ќе ви овозможи да се разоружа вашиот Јеил натрапникот аларм систем со едноставна допрете на вашиот навод на control panel.* овој производ не е компатибилен со Јеил sync, EF-, Господине - или hsa - аларм системи.

Кон својствата

Производи во категоријата