Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MOTDB PMLN7707AR Motorola Talkabout двонасочна Радио Handlebar Планината

MOTDB PMLN7707AR Motorola Talkabout двонасочна Радио Handlebar Планината

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Handlebar планината овозможува лесен пристап до вашиот Motorola Talkabout двонасочна радио.Монтажа позиција може да се ротира за да одговара на вашите потреби.Компатибилен со Motorola Talkabout T100 Серија, T200, T260, T265, T280, T400, T460, T465, T480, и T600 H2 O Серија.Димензии : 2.5"L x 3.5"W x 1.5"H; тежина : 0.15 lbs.Прикачите вашата Motorola talkabout двонасочна радио врз handlebar планината за лесен пристап кога треба најмногу.Можете да ги ротирате вашиот радио да седат на портрет или пејсаж за да одговара на вашите потреби.На handlebar планината е совршен за сите ваши велосипедизам и пловењето авантури.

Кон својствата

Производи во категоријата