Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XUXUWA 24V 250W Електричен Велосипед со Мотор Конверзија Комплет Електричен Велосипед Центар Моторни Контролер за 20-28 Инчен Електричен Велосипед

XUXUWA 24V 250W Електричен Велосипед со Мотор Конверзија Комплет Електричен Велосипед Центар Моторни Контролер

DEN 1442.40
 

Производот е достапен
Достапност

Flywheel Заби : 16. Номинална Брзина : 3300 вртежи во минута.Примена : Одговара За : 20-28 инчен обичен велосипед.За Намалување На Односот : 9.78. Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Добредојдовте на покровители, ве молиме да бидат сигурни да се избере производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Контролор : Номинална напон : DC24 VRated моќ : 250 WUndervoltage : 20 Позитивни и негативни 0.5 VCurrent : 21 Позитивни и негативни 1 ATurn : 1-4 VVoltage : ?24v Wattage : ?201 - 300 WFeature 1 : ?Електричен Велосипед Motor Feature 2 : ?Електричен Велосипед Controller Feature 3 : ?ebike конверзија kit Long услугата живот и durability Fast брзина и висок efficiency Simple operationcolour : Фото Color Material : metal Size : 30*23*14cm Package Содржина : 1* motor1* controller1* моторни bracket1* chain1* flywheel2* брзина grip1 поставите * монтажа accessories Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Производи во категоријата