Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Toroid АА-231602 Трансформатор AA231602

Toroid АА-231602 Трансформатор AA231602

DEN 516.00
 

Производот е достапен
Достапност

Основно : 2x115 V 50/60 Hz Bl-Wh/Gr-Вие.Средно : 2x18 V 1.5 На Bu-Re/Или-Gn Осигурач 1.6 A. Жица Води : 11 w/Конектори.PN : АА-231602 AA231602 Основно : 2x115 V 50/60 Hz Bl-Wh/Gr-Ye Secondary : 2x18 V 1.5 На Bu-Re/Или-Gn Осигурач 1.6 AWire Води : 11 w/Конектори.

Кон својствата

Производи во категоријата