Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell Воздушниот Компресор Проверете Вентил, G1/8x Машки G3/8x Машки G1/2 Нишка, 3 Начин Пневматски Додаток, Месинг за Централна Пневматски Воздушниот Компресор 2 парчиња

uxcell Воздушниот Компресор Проверете Вентил, G1/8x Машки G3/8x Машки G1/2 Нишка, 3 Начин Пневматски Додаток,

DEN 323.76
 

Производот е достапен
Достапност

Тема Големина : G1/8"x Машки G3/8"x Машки G1/2" .Вкупната Големина (L*W*H) : 45 x 36 x 28mm (1.77" x 1.42" x 1.1").Ве молиме проверете за компатибилност пред купување.Трите теми се соодветно цевка за поврзување, воздушниот притисок во резервоарот и компресор клипот пумпа.Одлична замена за вашите стари или скршени проверете вентил ако тоа е протекување или не затворање исклучи струење.Тоа е изградена со висока јачина месинг со добра отпорност на корозија, кои не бараат премногу одржување.Пред замена на вентил, бидете сигурни дека компресор е целосно затвори и притисок е целосно ослободени.

Кон својствата

Производи во категоријата