Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
OmySalon Електрични Висина Прилагодливи Салон за Убавина Кревет, Стол,Мулти-Цел Тетоважа Кревет Табела со Хидраулични Столче, за Берберот Спа Салон за Убавина Опрема,Ц

OmySalon Електрични Висина Прилагодливи Салон за Убавина Кревет, Стол,Мулти-Цел Тетоважа Кревет Табела со Хидраулични

DEN 7439.76
 

Производот е достапен
Достапност

✔Хидраулични Столче : Доаѓаат со 360-степен вртливата хидраулични столица која може да се прилагоди на висината.И опремени со cushioned, faux-кожни седишта, обезбедување на ограничување-бесплатно, удобност, како што работат на вашиот клиенти. ✔Електрично Прилагодливи Висина : електрични салон кревет е лесно да се прилагоди на висина од 24.4 да 33.5 со далечински управувач.И потпирачи за глава и подложка за нозе е лесно да се прилагоди за удобен агол според потребите на клиентите. ✔Здрав Изградба : Опремен со надградена рамка која е силен и издржлив.Таа поддржува до 330 кг тежина капацитет.И ПВЦ кожа е силна, водоотпорен, отпорно на гребење, лесен за чистење. ✔Лесно да се Состави : Арм почива и потпирачи за глава, лесно може да се состави или симната.Можете брзо да го инсталирате според детално упатство, тоа нема да ве однесе многу време. ✔Топло Совети : електрични салон за убавина кревет ќе биде предаден во две кутии,тие можат да бидат доставени во различно време.Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде задоволни шопинг искуство.На прилагодливи електрични салон кревет е совршен за бербер, салон за убавина, тетоважа продавница и многу повеќе.Нека вашите клиенти остатокот удобно и сигурно на овој електрични Кревет.Може да се прилагоди на висината со далечински управувач, а тоа доаѓа со изметот може да се прилагоди на висината која што треба.И тоа е цврсти и издржливи, безбедно и удобно.Високо квалитетни ПВЦ кожа покритие за лесно чистење и долг живот.Значи, воопшто не се двоумете се, тоа е добар избор за вас!.

Кон својствата

Производи во категоријата