Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
iCarCover се Вклопува. [Акура Енергија] 1992 1993 1994 година за Автомобили Водоотпорен Сите Временски Град Полн Надворешноста Снег Затворен Седан Отворено Заштита Тешки Оби?

iCarCover се Вклопува. [Акура Енергија] 1992 1993 1994 година за Автомобили Водоотпорен Сите Временски Град

DEN 1319.04
 

Производот е достапен
Достапност

☑️ 100% ВОДООТПОРЕН & ВОДООТПОРНА : Задржи вашето возило безбедно и чисто лето кон зима.Shield худ, врати, браник, багажникот, се изведат, огледала, од животински измет, гребнатини & кине па можете да се грижите помалку & најдеш убава автомобил кој се чувствува сосема нов. ☑️ 100% UV & ТЕРМИЧКА ЗАШТИТА : Хемиско-бесплатен премиум автомобилски заштитник запира УВ светлина и топлина од оштетување на бојата и cools со малку напор.Не абразивни боја-уживање слој лента остава заврши масна и сјајни во текот на целиот ден. ☑️ 100% WINDPROOF & АНТИ-КРАЖБА : 3 Лесни тока тешки најлон ремени вратоврска падови & 2 мали grommets секоја страна се одржи автомобил безбедно под windy услови. ☑️ 100% ОПРЕМЕНИ : Сите видови & модели : вагони, конвертибилна вози, класичен гранд туринг автомобили и повеќе.Не пропадне или удар на вашите пари на евтини tarp!Ние ги користиме подобро материјали : Дебела, мека целата памук обвивка ја штити бојата & исечок отворање линии се задржи тркала чисти. ☑️ БЕСПЛАТЕН простор за СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА, ПРИБОР, 7-годишна ГАРАНЦИЈА : Имаме 2 антена закрпи & врвен квалитет патент компактен складирање торба вклучени.Ништо половина направено.Ние стоиме зад нашите производи и услуги и секогаш се трудам да ви даде најдобар задоволство.Бидете сигурни дека површината на возилото е чиста и сува.Пати назад, странични ретровизори.Место за автомобил покритие во текот на предната страна на возилото.Безбеден автомобил покритие на предните браници.Се повлече автомобил покритие на задната страна.Заклучување на рака токи под патникот врати.Се повлече ленти надолу цврсто да се обезбеди ремени.i Car Cover Целосна Премиум Автомобил Покритие го штити вашиот автомобил.против сите временски услови и елементи година.Изграден со додадена заштита и трајност, оваа маска е.совршен за секој автомобил сопственик кои не сакате да ги задржите.чистење нивниот автомобил секое утро.Бидете сигурни дека површината на возилото е чиста и dry Fold задната страна mirrors Place автомобил покритие во текот на предната страна на vehicle Secure автомобил покритие пред да bumpers Pull автомобил покритие до задните side Lock рака токи под патникот doors Pull ленти надолу цврсто да се обезбеди ремени.

Кон својствата

Производи во категоријата