Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fursom 1080P 10 Копија Камера Систем со 3 Камери, Жичен Камион Обратна Камера, IP69 Водоотпорен, Сплит Екран, Вграден во 32GB DVR, Ноќно Задните Видите Страна Поглед Поддршка Кам?

Fursom 1080P 10 Копија Камера Систем со 3 Камери, Жичен Камион Обратна Камера, IP69 Водоотпорен, Сплит Екран,

DEN 7439.76
 

Производот е достапен
Достапност

ПОДОБРО ВИЗУЕЛНО ИСКУСТВО : Ова Fursom копија камери системот донесен 3 x 1080p со висока дефиниција камери и голем 10 инчен монитор за да ви овозможи појасно и повеќе природна слика без боја засенчување или преголема екпозиција.На екранот може да се подели во четири за да ги видите сите камери во исто време или на еден камерата во целосен екран.НЕМА ПОВЕЌЕ СИГНАЛ ПРАШАЊА : Тоа ќе биде фрустрирачки и досадни со сигнал изгубени кога возите по автопат или наназад вашиот камион.Со овој жичен поддршка камера систем, нема потреба да се грижите за јачина на прашања како што се слика задоцнување, слика изгубени.Ние сме врзани за вашето возење безбедност.НЕМА место за СТРАВ ОД ЛОШИ WEATHERS : На обратен камери се IP69 водоотпорен оценет.Нема повеќе леќа вода или магла проблеми.Исто така, камери може да издржи екстремни температури од -4°F - 176°F, работи совршено во секој weathers.ВИДЕТЕ ПОВЕЌЕ РЕКОРД ПОВЕЌЕ : Двете задни видите и страничниот изглед камери карактеристики 170° широк приказ леќа ви овозможи да видите повеќе детали околу вашите возила.DVR функција и вграден во 32 GB картичка ви овозможува заштеда на видеа од Почетокот на снимањето.DEISNED ЗА ГОЛЕМИ КАМИОНИ : Компатибилен со 9-36 V возила како што се RV, Автобуси,Комбе, Камион Камиони, Camper, 5 Тркала Приколка, итн.Тоа ќе предизвика паркинг мрежа на линии на мониторот кога сте наназад, која ви помага паркинг вашиот прекумерно возила безбедно.

Кон својствата

Производи во категоријата