Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мека TPU Enhenced Нова Маска Случаи Компатибилен за Табела Торба за 10inch. Печатење Сладолед Малку Пингвин

Мека TPU Enhenced Нова Маска Случаи Компатибилен за Табела Торба за 10inch. Печатење Сладолед Малку Пингвин

DEN 1761.60
 

Производот е достапен
Достапност

Производот е направен под висока температура.Овој Случај Е мека tpu Enhenced Нова маска случаи компатибилен за Табела Торба за 10inch.Добар материјал, издржлив и лесен, заштита на вашиот уред од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.Материјал : Neoprene измислица.мека tpu Enhenced Нова маска случаи компатибилен за Табела Торба за 10inch.печатење сладолед Малку Пингвин.мека tpu Enhenced Нова маска случаи компатибилен за Табела Торба за 10inch.печатење сладолед Малку Penguinmade со силикон.Ако ви треба custome desgin со твоите цел слика, ве молиме следете чекор како што е подолу : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Ние ќе одговори на вас со 12hours со дизајнот. 3. Платите за вашиот дизајн.Контактирајте со нас за да добиете помош.Сите пратката ќе се организира во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата