Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бебе Бесплатен Магнетни Кабинет Брави и Јасно Работ Браници за Безбедност на Децата (32-Pack) Вклучува Мебел Агол Заштитници, Гума и Пластични Перница Покрива, 2 Копчињ

Бебе Бесплатен Магнетни Кабинет Брави и Јасно Работ Браници за Безбедност на Децата (32-Pack) Вклучува Мебел

DEN 959.76
 

Производот е достапен
Достапност

Бебе Доказ Кабинети и Остри Рабови; вредност на Овој пакет на мулти-цел магнетни кабинет брави и јасно работ браници штитови на вашето бебе од остри рабови, и го штити вашето дете од отворањето на кујната кабинети, складирање врати, и фиоки без оштетување на вашиот мебел.Заврши Бебе Бесплатен за Полнење; Вклучени во овој безбедност на децата пакет 12 магнетни брави со 2 копчиња, 20 јасно гума работ заштитници и премиум 3 M засилен лепило, па лесно можете да и целосно babyproof вашиот дом.Безбедност на децата Може да Доверба; Skyla е само агол guard продавачот заверена од USPTO за да биде детето безбедно и задави-доказ и магнетни брави се силни, мазна, ABS без пластика, па тие си безбедно за вашето дете да го зграби и нема пауза кога се повлече во.Секунди Да го Инсталирате; Едноставно место на силна 3 M лепило на 12 магнетни брави и 20 пластични браници да се држиме за било кабинет вратата или агол; 2 заклучување на копчињата ќе остане magnetized до 2-инчи дебела дрво, со густина на 851b/ft3, па тие може да се користи на било кој домашен апарат или мебел), дури и метал, стакло или пластика.Љубовта на Вашиот Брави и Браници Ризик; Skyla е доверлив бренд за безбедност на децата производи кои го прават вашиот живот како родител полесно и помалку стресна, па ако не сакате вашиот магнетни брави или јасно работ браници ќе може да ги задржи бесплатно, тоа е колку ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти.

Кон својствата

Производи во категоријата