Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Англија Рагби Унија Рагби /17 Розата Тешко Назад Случај Компатибилен со Apple iPad Про 12.9 (2017)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Англија Рагби Унија Рагби /17 Розата Тешко Назад Случај Компатибилен

DEN 670.80
 

Производот е достапен
Достапност

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Англија Рагби Унија производ.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција печатени графика.Хард-Школка Поликарбонат Материјал штити од гребнатини, капки, и прашина.Тенок, лесен изградба лесно слајдови во и надвор од џебовите. **Ве молиме земете предвид дека случајот е матирано и не се јасни, или транспарентни.Покаже вашиот вистински бои со оваа голема изглед Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Англија Националната Рагби Унија Тешко Назад Случај.Можете да изберете од нашите различни Англија Рагби дизајни за да се покаже вашата поддршка и гордост за националниот тим.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Својот елегантен хард-школка покажува надвор од тенок профил на вашиот уред, притоа овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Стојат Надвор.Опкружуваат вашиот уред со квалитетот дизајни дека побарувачката внимание.Безбедна Стил.Издржливи поликарбонат школка обезбедува лесен за заштита од секојдневно носат и солза.Отпорен На Гребење.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Англија Рагби Унија product Stylish, отпорен на гребење, висока резолуција печатени graphics Hard-Школка Поликарбонат Материјал штити од гребнатини, капки, и dust Slim, лесни градежни лесно слајдови во и надвор од pockets Raised предниот раб помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown Full пристап до сите уред пристаништа и features One-парче изградба брави во заштита со еден кадар.

Кон својствата

Производи во категоријата