Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џон Boos E Серија од Нерѓосувачки Челик 430 Буџет Работата на Маса, Прилагодливи Undershelf, 1.5 се Обратат До Задните Столб Врвот, од не 'Рѓосувачки Челик Нозе, 24 Должина х 24 Ши

Џон Boos E Серија од Нерѓосувачки Челик 430 Буџет Работата на Маса, Прилагодливи Undershelf, 1.5 се Обратат

DEN 6983.76
 

Производот е достапен
Достапност

18 Мерач тип 430 нерѓосувачки челик рамен врвот маси.Директно се сврти надолу на предната страна. 1-1/2" се обратат до задните столб врвот на табелата.Нерѓосувачки нозе и прилагодливи undershelf.Мерки 24" должина од 24" ширина.E Серија буџет работата на маса со нерѓосувачки челик Нозе.Маало работ двете лица, директно се сврти надолу на страни. 1-1/2" се Обратат до задните столб врвот на табелата.Нерѓосувачки нозе и прилагодливи undershelf.Испраќаат исфрлен долу, лесно-да-соберат.Сите модели се одобрени од страна на Националните Санитарни Фондацијата и на U. С. министерство за земјоделство.Нерѓосувачки челик блузи се TIG заварени, изложени завари се полира за да одговара во непосредна близина на површината.Материјали - врвот : 18 мерач нерѓосувачки челик, тип 430 нерѓосувачки челик механички полирани, сатенски финиш, нозе : 1" прилагодливи пластични куршуми нозе.Мерки 24" должина од 24" ширина.

Кон својствата

Производи во категоријата