Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Retevis RT22 Мини Воки Токи(10 Парчиња) со 6 Начин Мулти Банда Полнач(1 Pack), двонасочна Радио голем Дострел, Преносни 2 Начин Радио ВОКС Handsfree, Воки Токи за Ресторан Училиште П

Retevis RT22 Мини Воки Токи(10 Парчиња) со 6 Начин Мулти Банда Полнач(1 Pack), двонасочна Радио голем Дострел,

DEN 4128.00
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На двонасочна радио е исклучително компактен и лесен за бизнис употреба; опремен со 16 канали и богати можности; да се осигурате дека сте ги користат лиценца за слободен радио. 0-9 ниво глас активира пренесува функција овозможува вистински раце слободни работење; прилагодување на нивото според околина ви овозможува да го добиете најдоброто аудио квалитет.Се вклопува во вашата дланка;лесно да се носат и едноставни за ракување;обезбедува соодветна покриеност во многу средини и големината и тежината може да биде голема предност.Итни алармот ви помага да бидат подготвени за секоја опасност и алармирање тимот член; channel lock избегнува случајно копчето промени;работат надвор од кутијата со едни од други.Хардвер Верзија Број за Идентификација (HVIN) е RT22; и сертификација број е 2 AAR8 RETEVISRT22. Компактен, само за pocket-големина, што го прави лесно да се носат околу целиот ден, без било какви тешки чувство.Уживајте во опуштена комуникација.Високо-квалитетни звучници и микрофон ви обезбеди со јасни и непречено комуницирање.Јачината на звукот може да се прилагоди според средина.На траење на батеријата е околу 11-12 часа, што значи дека ќе бидат способни да комуницираат во текот на целиот ден без да се грижите.Издржливи и добро дизајниран, повеќе отпорни да падне и да се носат, и има подолг живот. 10 x Retevis RT22 Воки Токи. 10 x Li-ion Батерија. 1 x Шест Начин Банда Полнач. 4 x Полнење преку USB Кабел. 2 x Двојна Порта Адаптер. 10 x Спојувалка за Каиш. 2 x англиски јазик Прирачник за Корисникот.Пакет Детали : . 10 x Retevis RT22 Токи Talkie10 x Li-ion Battery1 x Шест Начин Банда Charger4 x USB Полнење Cable2 x Двојна Порта Adapter10 x Појас Clip2 x англиски јазик Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата